Статьи

Talent ON: успішне працевлаштування у будь-якому віці

TALENT ON: вебінар «Вік працевлаштуванню не завада»
TALENT ON: вебінар «Вік працевлаштуванню не завада»
Експерти з hh.ua | grc, Юрія-Фарм та Життєлюб

Проблема ейджизму вже досить давно стоїть на повістці дня українського ринку праці.

З одного боку, у рамках опитування, проведеного серед користувачів порталу hh.ua | grc у 2017 році, 43% респондентів зазначили, що є безліч пропозицій про роботу, які передбачають відповідність кандидата віковим побажанням роботодавця. Третина «білих комірців» підкреслили, що складнощі з працевлаштуванням мають пошукачі передпенсійного віку. Адже існує стереотип, що люди старшого віку (50+) надто консервативні, менш мобільні й креативні, їм складно працювати з новими технологіями. Тому такі кандидати мають суттєво менші шанси посісти бажану посаду.

З іншого боку, аналіз кількості резюме, розміщених з травня 2014 року, показав: CV, розміщені пошукачами віком від 40 років, продемонстрували практично найдинамічніше зростання за цей період.

Тому на вебінарі в рамках проекту Talent ON ми говорили про те, як максимально ефективно організувати пошук роботи та зруйнувати стереотипи, пов’язані з віком.

КРОК 1. Аналіз ринку праці, визначення бажаної спеціальності

Кандидати часто стикаються з тим, що кількість вакансій у конкретній галузі обмежена. Або рівень конкуренції в ній надзвичайно ускладнює процес пошуку роботи. Проте, подивившись в бік інших профсфер, можна знайти цікаву кар’єрну можливість. Так, за словами Дрожжиної Юлії, керівниці експертно-аналітичного центру hh.ua | grc, вже декілька років поспіль найбільша кількість вакансій розміщується в таких профсферах, як «Продажі», «IT», «Маркетинг», «Адміністративний персонал» тощо. До того ж, в першій з них також розміщується багато пропозицій про роботу для кандидатів без досвіду - це буде актуально для тих, хто вирішив перекваліфікуватись та спробувати себе у новій справі. А для тих, хто шукає роботу із частковою зайнятістю варто звернути уваги на профсферу «Адміністративний персонал» - саме в ній розміщується найбільша кількість відповідних вакансій. А от найнижчий рівень конкуренції можна спостерігати серед робітничого персоналу та спеціалістів з інсталяції – на одну вакансії в цих профсферах припадає менше одного резюме.

КРОК 2. Підготовка резюме

Визначившись із бажаною посадою, потрібно адаптувати під неї резюме. Інга Григор’єва- Семенчук, спеціаліст з пошуку талантів дирекції з розвитку талантів «Юрія-Фарм», нагадала присутнім оптимальну структуру CV.

Talent ON: успішне працевлаштування у будь-якому віці

Спікерка наголосила, що потенційні роботодавці звертають увагу на навички, досвід роботи, освіту, як людина розвивалася протягом трудової діяльності, її особисті якості і наскільки вона проактивна і готова до змін. «Можна чогось довчити, а ось особистість залишилися незмінними. Компанії не стоять на місці, а ставлять амбітні цілі і разом з командою рухаються до них, тому шукають таланти, які будуть плисти з ними в одному човні» – говорить Інга.

Наразі існує безліч інструментів, завдяки яким можна отримувати нові знання у зручному форматі. Безкоштовні онлайн-бібліотеки, курси та вебінари – завдяки ним ви можете перманентно оновлювати свої знання, здобувати нові затребувані навички і підвищувати власну цінність в очах потенційних роботодавців.

Наприклад, БФ «Життєлюб» за перші місяці своєї роботи провів 19 освітніх курсів з комп’ютерної грамотності, англійської мови, SMM тощо. У результаті навчання разом з фондом пройшло 207 людей, а 17 – було працевлаштовано.

КРОК 3. Розміщення резюме

Для результативного пошуку роботи потрібно задіювати всі канали пошуку. Наприклад, деякі компанії не розміщують вакансії, а підбирають співробітників, переглядаючи резюме. Тому попіклуйтесь про те, щоб потенційний роботодавець міг натрапити на вас – розмістіть резюме. Окрім того важливо час від часу оновлювати CV – так ви підвищите його в результатах пошукової видачі і збільшите кількість його переглядів.

КРОК 4. Підготовка до співбесіди

Пам’ятайте, що співбесіди існують не лише для того, щоб потенційний роботодавець міг оцінити вас. Але й для того те, щоб «на березі» зрозуміти, чи підходить вам ця робота. Перед зустріччю підготуйте список запитань: про посаду і про саму роботу, про компанію, про мотивацію і випробувальний термін, загальні питання на кшталт того, як довго чекати фідбек, яке враження справило ваше резюме.

Успішного працевлаштування та до зустрічі на наступних заходах проекту Talent ON. Щоб отримувати інформацію про майбутні вебінари підпишіться на Telegram-канал з однойменною назвою – @talent_on

Вакансии дня

Комментарии