Статьи

Чим жив hh.ua | grc у листопаді

Ми любимо передостанній місяць року за яблука та хурму на ярмарках, «тихі полювання» за грибами та легке передчуття новорічних свят. А ще за те, що це – один з найпродуктивніших місяців року.

Розповідаємо, чим займалась команда hh.ua | grc у листопаді.

Провели останню у 2019 році HRD-середу

Традиційний діловий сніданок для HR-директорів був присвячений VUCA-світу: нестабільному, невизначеному, складному і неоднозначному. Впровадження змін і відслідковування трендів, гнучкість та аналітика, гуманізація бізнес-процесів та визнання унікальності кожної людини – ось лише невеликий перелік орієнтирів для виживання у цьому прекрасному, новому світі.

Читайте, що ще допоможе не розгубитись у VUCA-світі >>>

Навчались на кейсах

Case-styde проект Рекруторія в листопаді, як завжди, зібрав спікерів, які розкрили різні аспекти та сторони роботи HR-спеціалістів: one-to-one зустрічі між керівниками та підлеглими, аналітичні інструменти в управлінні талантами, HR-тренди як орієнтири для розвитку на найближче майбутнє. Приємно, що, крім нових знань, учасники проекту могли отримати і приємні подарунки та взяти участь у розіграші продукції BlankNote (яка, до речі, може стати чудовим корпоративним подарунком) та книжок від Yakaboo.

5 порад від спікерів Рекруторії, які допоможуть вивести свою професійну діяльність на якісно новий рівень >>>

Презентували результати спільного з Academy DTEK дослідження цінностей поколінь

Зараз на ринку праці представлені 4 покоління. І в кожного з них – свої цінності, критерії вибору роботи та роботодавця, уявлення про ідеального керівника тощо. Тому компанії-роботодавці, з одного боку, мають переглянути та змінити підходи до кадрової політики в компанії і мотивації персоналу з урахуванням поколіннєвих особливостей. А з іншого, – зрозуміти універсальні цінності, апелювання до яких буде ефективним при роботі майже з кожним.

Якими ж є життєві пріоритети Поколінь X, Y та Z, в чому вони схожі та в чому відрізняються, які професії обирають та що мотивує виїхати тимчасово або на тривалий час з України, й багато інших запитань ви можете дізнатись зі звіту дослідження >>>

Покращували кар’єрну грамотність

Які інструменти пришвидшать працевлаштування та які навички потрібні для розвитку у певній сфері та у майбутньому загалом – відповідям на ці запитання були присвячені заходи проекту Talent ON. Так, наприклад, Олена Висоцька, HRD «КАН девелопмент», впевнена: хочете виділитись з-поміж інших кандидатів – напишіть супровідний лист. Цей інструмент може допомогти скласти краще уявлення про вас, пояснити деякі «сліпі плями» в резюме (наприклад, тривалу перерву в роботі).

Активно готувались до підсумкової конференції Премії HR-бренд Україна 2019

Середа, 12 грудня 2019 року, – впевнені, що ця дата вписана у щоденники якщо не всіх, то дуже багатьох HR-фахівців країни. Адже підсумкова конференція Премії HR-бренд Україна показує, як трансформується бренд роботодавця і змінюються підходи в рекрутменті, дає змогу дізнатися, до яких рішень вдається бізнес сьогодні, щоб залучати та утримувати найкращих співробітників.

Поки ми фіналізуємо приготування, ви ще встигнете придбати квитки та приєднатись до унікального нетворкінгу.

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на hh.ua | grc, а також на сторінці в Facebook для HR, для пошукачів. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії та Talent ON

Вакансии дня

Комментарии