Статьи

Як не набити шишки при проведені one-to-one зустрічей

РЕКРУТОРІЯ: вебінар з Ольгою Мирошниченко
РЕКРУТОРІЯ: вебінар з Ольгою Мирошниченко
HR Business Partner SBTech

Черговий вебінар проекту Рекруторія був присвячений зустрічам у форматі один-на-один.

Ольга Мирошниченко, HR Business Partner SBTech, розповіла, які цілі і завдання таких зустрічей, які техніки можна використовувати при їх проведені та чому вони можуть не працювати.

ІНСТРУМЕНТ І ДЛЯ СПІВРОБІТНИКА, І ДЛЯ КЕРІВНИКА

Зустрічі one-to-one корисні для всіх працівників компанії: і для підлеглих, і для менеджерів. Так, перші завдяки ним можуть переконатися в тому, що вони правильно розуміють, що від них очікують, а також – повідомити керівництву про те, що заважає досягненню найкращих результатів. А керівники можуть використовувати такі зустрічі для того, щоб управляти розвитком співробітника, контролювати його емоційний стан, розуміти його очікування і приводити їх у відповідність з власними очікуваннями та очікуваннями компанії.

ЗАДАЧІ, ЯКІ МОЖНА ВИРІШИТИ НА ONE-TO-ONE ЗУСТРІЧІ

  1. Прояснити стан співробітника (емоційний і ресурсний) – настрій, задоволеність, в тому числі виявити професійне вигорання на ранній стадії
  2. Запросити і донести зворотний зв'язок (за допомогою одного з актуальних питань або конкретної ситуації)
  3. Обговорити і домовитися зі співробітником про шляхи його зростання і розвитку (кар'єрного і професійного)
  4. Виявити і розібрати проблеми, які накопичились

СХЕМА ПРОВЕДЕННЯ ONE-TO-ONE ЗУСТРІЧІ

Ольга радить почати таку зустріч з чогось простого, наприклад, обговорити минулу зустріч, дати зворотний зв'язок за результатами дій, які на ній проговорювались. Далі варто задати відкриті питання, в коучинговому стилі, при цьому – активно слухати та не перебивати. Під час слухання робіть нотатки, при цьому не забувайте дивитись в очі.

Наступний крок – отримати зворотний зв'язок про заплановані і прийняті менеджерські або HR-рішення, зміни (це створить ефект залученості), про ваші дії як менеджера або HR. Наостанок обов’язково залиште час для неформального спілкування: поговоріть про родину, хобі, інтереси один одного. Закінчіть позитивом і не забудьте подякувати колезі за зустріч.

Дивіться всі фішки зустрічей one-to-one від Ольги Мирошниченко у презентації спікерки >>>

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на hh.ua | grc, а також на сторінці в Facebook. Підписуйтеся на Telegram-канал Рекруторії.

Вакансии дня

Комментарии