Статьи

Вмикай талант на повну та навчись писати супровідний лист, який помножить шанси на швидке працевлаштування

Ми багато розповідали про те, як скласти ефективне резюме: яку інформацію воно має містити, а чого – потрібно уникати. І, впевнені, ні в кого не викликає сумнівів те, що CV – головний інструмент при пошуку роботи. А от супровідний лист для багатьох лишається такою собі terra incognita. Писати чи не писати? А якщо писати, то яку інформацію воно має містити та який об’єму тексту оптимальний?

На вебінарі проекту Talent ON hh.ua | grc 21 листопада ми говорили про те, як написати супровідний лист, який виділить вас з–поміж інших кандидатів та завоює серце HR-менеджера.

ВИДІЛЯЙТЕСЬ!

Олена Висоцька, HRD «КАН девелопмент», впевнена: хочете виділитись з-поміж інших кандидатів – напишіть супровідний лист. Цей інструмент може допомогти скласти краще уявлення про вас, пояснити деякі «сліпі плями» в резюме (наприклад, довгу перерву в роботі).

Олена поділилась простими та дієвими правила, як написати супровідний лист. Беріть на озброєння!

  1. Пишіть «по-людськи» - коротко, в 3-4 абзацах, уникайте канселяризмів та шаблонів
  2. Продемонструйте свою індивідуальність
  3. Зробіть «комплімент компанії» та напишіть, чому саме вона зацікавила вас
  4. Вкажіть бажану посаду та чому ви на неї претендуєте
  5. Напишіть про свої очікування від роботи, плани розвитку, релевантний досвід участі в інших проектах, додайте посилання на портфоліо, роботи тощо

СТИСЛІСТЬ – СЕСТРА ТАЛАНТА

Світлана Капітонова, керівниця відділу підбору та залучення персоналу / Talent Acquisition Manager, PepsiCo, погоджується, що оптимальний розмір супровідного листа – три абзаци. І включати він має конкретні приклади з вашого минулого досвіду, які роблять вас кваліфікованим для посади, на яку ви претендуєте.

Світлана розповіла про цікаве опитування The Society for Human Resources серед HR-менеджерів, яке виявило три основні моменти, які must be в супровідному листі:

  • Відповідність досвіду роботи кандидата вимогам вакансії
  • Відповідність навичок / компетенцій кандидата вимогам вакансії
  • Чому кандидат хоче працювати в компанії

Спікерка навела три складові ефективного супровідного листа: переконливий вступ, який + конкретні, реальні приклади, які показують результати виконаних проектів / завдань + короткий висновок із закликом до дії. А от сленгового гумору та прямолінійних лестощів краще уникати. Як і не варто відправляти один супровідний лист для всіх вакансій.

Бажаєте мати ще більше можливостей реалізовувати себе та знаходити те, що шукаєте? Підписуйтесь на Telegram-канал Talent ON.

Talent ON – для талантів, які будують свою кар’єру, починаючи із перших сходинок на її старті до найвищих вершин на топових позиціях. Анонси вебінарів і корисних подій, найактуальніші поради та пропозиції від кращих роботодавців – у вашому смартфоні.

Вакансии дня

Комментарии